Мармазов Руслан Леонідович

Руслан Леонідович Мармазов (нар. 1968) — український спортивний журналіст. Начальник прес-служби ФК «Шахтар» (Донецьк) у 2005–2015 роках.

ЦитатиРедагувати

  •  

Для мене точка неповернення — це травневі події в Одесі, коли спалили людей і коли львівський «Беркут» поставили на коліна. Начебто не найяскравіший момент, але я уявляю, які ці міцні, бойові мужики — хлопці з «Беркута». Я не вірю в їх масове прозріння: «Підемо постоїмо на колінах». Уявляю собі, яким був рівень загрози — радше за все, для їхніх близьких, — якщо вони пішли на таке приниження. З цього моменту вважайте, що Україна впала, і територія Донбасу не буде входити до її складу.[1]

 

Для меня точка невозврата — это майские события в Одессе, когда сожгли людей и когда львовский «Беркут» поставили на колени. Вроде бы не самый яркий момент, но я представляю, что это за крепкие, боевые мужики — парни из «Беркута». Я не верю в их массовое прозрение: «Пойдем постоим на коленях». Представляю себе, каким был уровень угрозы — скорее всего, для их близких, — если они пошли на такое унижение. С этого момента считайте, что Украина рухнула, и территория Донбасса не будет входить в ее состав.

ПриміткиРедагувати