Лука Туріллі
Медіафайли у Вікісховищі

Лука Туріллі (іт. Luca Turilli, нар. 5 березня 1972, Трієст, Італія) — італійський рок-музикант, гітарист, клавішник і композитор. Співзасновник пауер-метал-групи «Rhapsody of Fire» і співавтор більшості її пісень.

Цитати

  •  

Музика — це моє життя. Коли у тебе є нагода виразити свою душу і доносити до людей ті ідеї, які тебе хвилюють в даний момент — значить ти досяг мети життя[1].

  •  

Я не вважаю себе музикантом — гітаристом чи клавішником, я вважаю себе композитором. Це означає, що кожного разу, коли я бачу прекрасний пейзаж, або ж коли я стикаюся в житті з неприємною ситуацією чи коли по телевізору показують війну, або жорстокість, у мене виникає потреба висловити стан своєї душі в музиці[1].

  •  

В певний момент свого життя я усвідомив, що більшість людей із матеріалістичними прагненнями живуть наче зомбі. Вони не можуть усвідомити всю цінність того, що вони можуть дихати повітрям на цій прекрасній планеті. Для них це норма: прокидатися і бачити синє небо чи спостерігати за хвилями моря. Вони не усвідомлюють всю красу природи нашої Землі[1].

Примітки


This article is issued from Wikiquote. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.